Mes rankomis gaminame žaislus ten, kur medžiai siekia dangų

Gimus mūsų pirmagimei pradėjome dairytis saugių, natūralių ir gražių žaislų.

Labas! Mes esame Draugiškus žaislus kurianti šeima: Donatas, Sigita, Goda ir Saulė. Tėtis Donatas žaislą pagamina, mama Sigita jį nudažo ir dekoruoja, o dukros Goda ir Saulė yra atsakingos už Idėjų ir Kritikos komitetą. Esame įsikūrę viename Lietuvos kaimelyje, ten ir gimsta visi mūsų žaislai.

Belaukiant savo pirmagimės supratome, kad nenorime, jog vaikystę ji praleistų judriame Vilniuje, todėl ėmėme ir persikėlėme į nedidelį namuką šalia miško. Savo naująjį gyvenimą pradėjome be jokių darbo pasiūlymų ar mūsų laukiančių darbdavių. Dabar tai skamba gana dramatiškai, tačiau viskas išėjo tik į gera: galėjome geriau pažinti save ir suprasti, ko iš tiesų siekiame. O kai tą supratome viskas pradėjo vykti labai natūraliai.

Kuriame žaislus tarsi saugius, natūralius ir gražius draugus vaikams.

Pirmą kartą savo medinius žaislus pardavinėjome Kaziuko mugėje. Paskatinti susidomėjusių pirkėjų ir didelio pasisekimo nesustojome ir dirbome toliau. Vėliau sužinojome apie Etsy platformą ir atidarę ten savo internetinę parduotuvę supratome, kad tokiu būdu, net ir gyvendami vidury miško, savo medinukus galėsime parodyti visam pasauliui.

Vienas mūsų tikslų - kurti žaislus, kurie net ir vaikams užaugus liktų įdomūs. Sukurti žaislą - tai labai ilgas procesas. Ties žaislo dizainu dirbame tol, iki kol visi keturi liekame juo patenkinti, o tam neretai prireikia ilgų diskusijų. Kai viskas būna baigta, ateina smagiausia dalis - laikyti savo naująjį kūrinį rankose. Nepakartojamas jausmas!